כאשר מדובר על רכישה של ציוד מקצועי, רובנו מוצאים את עצמנו מבולבלים – לא יודעים לאן או אל מי לפנות על מנת לקבל עצה והמלצה על רכישה של ציוד משרדי זה או אחר. במאמר זה נסביר כיצד לבחור מדפסת מדבקות.

מדפסת מדבקות מהי?

לפני שנסביר כיצד לבחור מוצר זה, חשוב להבין על איזה סוג מדפסת מדובר. מדפסת מדבקות הינה מדפסת רגילה לכל דבר, אך במקום דפי A4 שכולנו רגילים להדפיס עליהם את הקבצים שלנו בוורד, במדפסת שאנו נדבר עליה, ניתן להדפיס מדבקות.

הדבר מעולה עבור אירועים, בתי ספר, משרדים ועוד. אתם יכולים להדפיס כל מדבקה שתרצו עם כל ציור שתבחרו.

כיצד לבחור מדפסת מדבקות?

אחד הדברים הקשים ביותר בבחירת ציוד מקצועי, הוא היכולת להסתכל על פרמטרים טכניים. אין זה סוד שרובנו מסתמכים על המילים של נציג המכירות ולא מבינים לגמרי את הפרמטרים הטכניים של ציוד זה או אחר. במקרה של מדפסת מדבקות, חשוב להסתכל על הגודל שהמדבקות המודפסות (האם הגודל המקסימלי הוא A4 או שניתן להדפיס מדבקות גדולות יותר?). הכל, כמובן, בהתאם לשימוש שאתם צריכים. בנוסף לגודל, מומלץ להסתכל על מהירות ההדפסה, כמה מדבקות בגודל מלא ניתן להדפיס בדקה/שעה?

לאחר שבדקתם את התכונות הטכניות, כעת הגיע הזמן להסתכל על החברה ממנה אתם רוכשים את המוצר. מה קורה במקרה בו המכונה לא תקינה? תוך כמה זמן ניתן להחזיר? האם יש אחריות? שאלות אלו חשוב לשאול במעמד העסקה על מנת למנוע מראש מצבים לא נעימים.

לסיכום

אלו הם הדברים העיקריים שחשוב לשים לב אליהם במעמד רכישת מדפסת מדבקות. אנו מקווים כי מאמר זה עזר לכם וכעת אתם יודעים כיצד לבחור ציוד מקצועי זה.