גלוטן פרי – בעלי עסקים בריאים יותר

גלוטן פרי

גלוטן פרי – התפריט במקום העבודה משפיע על המוניטין של בית העסק ועל המוטיבציה של העובדים.

בנוסף, חשוב מאוד לדעת איך לבחור תפריט כזה אם למשל עורכים אירוע גיבוש ומזמינים שירותי קייטרינג

גלוטן פרי

אוכל בלי גלוטן בריא ומומלץ לקהל יעד מגוון מאוד. קודם כל, רבים מאיתנו רגישים לגלוטן או אפילו אלרגיים אליו. אז כדי ללכת על בטוח, תמיד כדאי להגיש מנות של גלוטן פרי ולא מנות רגילות. חוץ מזה, חומרי הגלם והטכנולוגיה הקולינרית שקיימים כיום מאפשרים להכין אוכל כזה ברמה הגבוהה ביותר גם באופן מהיר, יעיל ומשתלם.

יש גם מקומות שונים שבהם היינו רוצים להגיש אוכל ללא גלוטן וליהנות מהיתרונות שלו. הוא מתאים למשפחות עם ילדים, אידיאלי עבור מוסדות ציבור ורלוונטי בבתי עסק. בכל אחד מהמקומות האלה, הוא עוזר לנו לשמור על הבריאות ועל הדרך גם מגלם בתוכו ערך קולינרי גבוה. 

אוכל ללא גלוטן שומר על הבריאות

בחירת אוכל שעוזר לנו לשמור על הבריאות מתחילה בבית וממשיכה גם בעבודה. האוכל שאנחנו צורכים משפיע על האופן שבו אנחנו מרגישים, על רמת הריכוז ועל הערנות. אבל בעוד ברוב המקרים אנחנו יכולים להחליט לבד מה לאכול או מה להגיש למשפחה, יש נסיבות שבהן אנו תלויים באנשים אחרים – כמו למשל אירועי גיבוש לעובדים.

גיבוש העובדים דרך האוכל

היום ידוע שאחת הדרכים הכי טובות לגבש את העובדים היא להפיק אירוע מסחרי ועסקי. באירוע הזה אפשר להגיש סוגים שונים של מנות וניתן גם להציב דוכן אוכל כבר בכניסה כדי לגרום לעובדים להרגיש בבית. עם זאת, יש משמעות רבה לשאלה איזה אוכל בדיוק אנחנו מגישים במהלך ימי גיבוש לחברה ומי יכול לטעום ממנו.

מנות גלוטן פרי לדוגמא יבטיחו התאמה של התפריט שלנו לכל העובדים – בלי הבדלי דת, גזע, מין או שיקולים בריאותיים. אם נגיש מנות כאלה, המעסיק ירוויח עוד כמה יתרונות:

  • המיתוג של העסק יהיה מעודכן ואקסקלוסיבי יותר
  • העובדים יהיו מרוצים
  • ימי הגיבוש ייראו אחרת בהשוואה לימים רגילים
  • העובדים יוכלו להזמין גם ילדים ובני משפחה
  • תחושת הגיבוש תלווה את העובדים הרבה אחרי שהאירוע מסתיים

לסיכום, מעסיקים צריכים לחשוב על ימי גיבוש כהשקעה משתלמת. אבל על מנת להפיק ערך מוסף מתוך האירועים הללו, חשוב לתכנן היטב את התפריט ולבחור שירותי קייטרינג איכותיים. בין היתר, יש להתמקד למשל בחומרי הגלם שמהם מכינים את המנות. אם רוצים ללכת על בטוח ולשדרג את האירוע ואת החוויה של העובדים, עושים את זה רק עם פריטי אוכל ומזון שאין בהם גלוטן או מרכיבים רגישים אחרים.

חדשות נוספות
ניווט מהיר
רוצה לכתוב מאמרים מקצועיים?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
אנשים מחייכים בניית אתר