ציוד משרדי הכרחי לעסק שלכם

ריהוט למשרד

ציוד משרדי הכרחי לעסק שלכם – ממש לא משנה באיזה עסק מדובר, מה סדר הגודל שלו ומה התחום בו אתם עוסקים. לצורך הניהול שלו ותפעולו הכללי תצטרכו משרד כלשהו בכל מקרה, גם אם מדובר ברכישת ציוד משרדי מינימלי.

סוגים של ציוד למשרד

כשמדובר על ציוד למשרד, יכולים להיות מגוון סוגי וגדלים של ציוד, לפי הצורך של בעל העסק והפעילות שלו. בין אם מדובר בריהוט הבסיסי כמו שולחן עבודה עם מקום למקלדת, לצד כסא מנהלים כשמדובר בזמן ישיבה ממושך מול מסך המחשב, או פשוט כסא מחשב.

כמו כן קיים צורך בציוד הקשור להתנהלות עם מסמכים רבים- בין אם מדובר בהדפסת מסמכים בירוקרטיים הקשורים להנהלת חשבונות, לבין אם מדובר בהדפסת מסמכים המיועדים לשליחה ללקוחות, לעובדים וכדומה. עבור ההתנהלות הזו תצטרכו ציוד למשרד כמו פקס, מכונת צילום, סורק, מדפסת איכותית וגם מגרסה משרדית.

מגרסה למשרד

מגרסה משרדית הינה פריט חשוב ביותר במשרד שבו ישנו מידע מאוד רגיש ופרטי של לקוחות או עובדים או של העסק בכלל, אשר אסור ומסוכן שייחשף לעיני כל.

מגרסה משרדית תעזור לכם לשמור על הפרטיות ולגרוס מסמכים בעלי חשיבות גבוהה כך שלא ייחשפו לאחרים, כמו גם היעילות של העברת מידע לתיקיות וקבצים במחשב, כך שהפעולה תחסוך לכם מקום איחסון רב במשרד ובארונות. במקום מסמכים כאשר הכל נגיש וקל לאיתור במחשב שלכם. לא רק זה, אלא שגם המחשבה על סביבה ירוקה יותר ושמירה על איכות הסביבה ואקולוגית, המגרסה תורמת לפחות בזבוז של נייר על ידי גריסת המסמכים לחתיכות קטנות אשר מתכלות במהירות.

בנוסף, פריטים כמו מדפסת מגיעה בצורות וסוגים שונים. ישנן מדפסות לייזר, מדפסות של הזרקת דיו, כאשר כל אחת מהן טובה לשימוש אחר. משרד שמתעסק בכמות גדולה של מסמכים העוברים מיד ליד וזקוק לכמות גדולה וזמינה של דפים, יעדיף שימוש במדפסת הלייזר אשר מסוגלת להכיל כמות רבה של עבודה, אך יחד עם זאת גם יקרה בהתאם.

למי שנדרשת עבודה פשוטה ופחותה יותר, מספיקה גם מדפסת שפועלת על הזרקת דיו.

ריהוט איכותי עושה את ההבדל

חשוב לדעת כי בכל משרד קיים צורך בריהוט איכותי ועמיד, כמו שולחן עבודה וכסא מחשב ולכן חשוב כי תעשו הזמנת מוצרים מספק ציוד משרדי מקצועי שיוכל לספק לכם הכל.

כאשר השולחן יציב תוכלו להרגיש בהבדל בנוחיות העבודה מול המסך או בכתיבה סביב השולחן.

כמו כן, כשמדובר בכסאות ארגונומיים, ההבדל בין כסאות מחשב פשוטים הוא עצום.

כסאות מחשב או מנהלים ארגונומיים הם ייעודיים לשמירה על הגב והיציבה, והתרומה לנוחיות בזמן ישיבה ממושכת.

ידוע שהישיבה המרובה גורמת לנו לכאבי גב רבים ומטרידים, וכשזה מופיע גם היעילות ותפוקה בעבודה יורדת משמעותית.

לכן, כמו בכל שיקול של רכישת רהיט מכל סוג, גם עמדת עבודה מקצועית ואיכותית היא חשובה לבחירה.

בנוסף, אחד השיקולים החשובים שעליכם לקחת בבחירת ריהוט לעמדת העבודה במשרד שלכם, היא במידה ואתם קובעים פגישות מרובות עם העובדים או לקוחות פוטנציאליים.

כאשר מישהו מגיע למשרד שלכם ומרגיש בנוח, מצב הרוח בהתאם וגם האווירה.

עם זאת, אם תרצו לחסוך ולקנות כסאות פשוטים יותר למשרד, קחו בחשבון שזה אמנם עשוי להיות זול יותר משמעותית, אך פחות נוח לגב ולישיבה בכלל, בייחוד לזמן ממושך.

כאמור, יש לעשות את השיקולים המתאימים ולהבין שכל מקרה לגופו, כפי שכל משרד על הצרכים שלו.

אחד הטיפים שנמליץ לכם היא החשיבה על האיכות ולא התקציב במקרה של בחירת ציוד למשרד, כדי שישרת אתכם נאמנה ולא תצטרכו לקנות ציוד חדש במקום כדי להחליף לאחר שתתאכזבו.

תוכן ממומן: לוח מחיק ציוד משרדיציוד איכותי למשרד | מאה אחוז ציוד משרדי

טונר למדפסת

כמו בכל תחום וציוד משרדי, כמו במגרסות שישנם סוגים רבים, בין אם מגרסה משרדית גדולה ותעשייתית שבנויה לטיפול בכמות דפים גדולה, לבין אם מדובר בגרסה משרדית ביתית וקטנה יותר, לטיפול פחות תכוף.

גם במדפסות ישנם חידושים רבים. למרות שבתי עסק רבים וגם בקרב בתים רבים עדיין משתמשים במדפסות הקלאסיות והוותיקות ביותר, כיום, הטכנולוגיה הפכה לחדישה יותר והמדפסת המומלצת ביותר הינה מדפסת לייזר.

ידוע לכולנו שלא משנה איזה שימוש אנו עושים במדפסת, ההחלפה והמילוי של הדיו יקרה מאוד, עם זאת, טונר למדפסת נמצא כזול יותר משמעותית ומסוגל להתמודד ולהשאיר את אותה האיכות גם בהדפסת דפים בכמות גדולה.

חשוב להבין כי אמנם מדפסת לייזר יקרה משמעותית מאשר מדפסת דיו רגיל, אך עם זאת, אם לשכלל את עלות החומרים של הטונר צבע למדפסת, והעמידות שלו לטווח הארוך, ההוצאה מוכיחה את עצמה כזולה יותר ולכן משתלמת יותר.

כשמדובר בטונר לשימוש בבית ולאו דווקא משרדי (או אם יש לכם משרד קטן וביתי לדוגמא), טונר יכול להספיק לאורך זמן של שימוש. כיום, גם סטודנטים אשר מדפיסים בביתם בכמות רבה משתמשים בטונרים למדפסת בהצלחה, בייחוד כשמדובר בסטודנטים אשר לא יכולים לאפשר לעצמם הוצאות רבים, ולכן מוצאים את הטונר משתלם ביותר ולא מרגיש את הנטל הכלכלי עקב הרכישה של החומרים לתחזוקת המדפסת- כמו גם ציוד משרדי אחר.

השאלה היא, כמו שמדובר בריהוט איכותי ועמיד, האם כדאי לרכוש טונר מקורי בלבד של שם היצרן של המדפסת, או שמא לא יזיק לחסוך בעלויות ולרכוש טונר לא מקורי שפשוט מתאים?

טונר מיצרן מקורי מגיע על אותה שם של החברה שמייצרת את המדפסת, עם חותמת וחלקים איכותיים ומקוריים שמתאימים בדיוק.

היתרון הגדול ביותר הוא האחריות של היצרן על המדפסת וגם על הטונר במידה ואתם אכן רכשתם את המקורי.

עם זאת, אם השתמשתם בטונר שהוא חיקוי אך מתאים בכל זאת, האחריות עם כל הצער שבדבר איננה תקפה עוד, מאחר והיצרן לא יכול לאפשר לעצמו לקחת את האחריות במידה והטונר או שימשו שכזה גרם נזק למדפסת.

בנוסף, מן הראוי שכאשר מדובר בחלקים מקוריים, האיכות תהיינה גם גבוהה יותר מאשר חיקויים, בהתאם.

לכן מסתמן מכך שככל הנראה גם איכות ההדפסה והצבע על גבי הדף יהיו טובים ואיכותיים יותר כאשר מדובר בטונר מקורי.

חדשות נוספות
ניווט מהיר
רוצה לכתוב מאמרים מקצועיים?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
אנשים מחייכים בניית אתר