קידום אתרים

קידום אתרים

קידום אתרים הוא תהליך שחיוני לכל בית עסק שמכבד את עצמו ורוצה להיתפס בעיני הלקוחות וקהלי היעד שלו לא רק כעוד עסק, אלא כמותג מן המניין שיש להעריץ ולזכור בכל פעם שהצורך במוצריו או בשירותיו מתעורר.

קידום אתרים מתבצע בדרך כלל על ידי חברה לקידום אתרים, שמכירה את החוקים של גוגל, יודעת כיצד לפרסם את אתר החברה ברשתות החברתיות ולחשוף אותו לכמה שיותר אנשים שרלוונטיים לקהל היעד, כך שיוכלו להכיר את בית העסק בצורה נעימה ואורגנית, להתאהב בו וגם לרצות לקנות ממנו בעתיד, על פני כל המתחרים.

כבר אין צורך לצעוק ברחובות

אם תעשו את הקידום בצורה נכונה הלקוחות יגיעו אליכם ולא להיפך, בדיוק כמו שתם עידן המגא פון שבו הירקן צועק אבטיח אדום ירוק או "על הסכין" גם אין צורך לצעוק עם האתר שלך ולמכור בקולי קולות את מרכולתך, בהמשך המאמר נציין מדוע קידום אורגני חיוני מאוד לעסק  שלך…

הכנת הקרקע אל קידום אורגני לאתר באיכות ללא פשרה

קידום אתרים חכם מתחיל במיפוי צרכי החברה: הגדרת מטרותיה, קהל היעד וצורת פניית הלקוח המתאימה לה.

לפי תכונה זו יש לבצע מיתוג, כלומר לבסס אישיות ויזואלית למיזם ולהפוך אותו למותג.

אישיות חזותית נבנית על ידי עיצוב הלוגו ובנייתו על כל פלטפורמה ומרכיב פרסומי שהחברה מתקשה לטפל בהם, החל מתיקים וניירת ועד לדפים עסקיים ברשתות חברתיות, עיצובי באנרים ואתרי חברה.

לאחר סיום תהליך האפיון והמיתוג, יש להתחיל את העבודה בפועל: בניית אתר אינטרנט המתאים לעסק על בסיס המטרות העסקיות, פנייה לקהל היעד בעיצוב ובשפה שהוא מכיר.

הקמת חנות וירטואלית או אתר תדמית אורכת בדרך כלל 90 יום בממוצע.

ברגע שהאתר שלכם עולה לאוויר, אתם יכולים להתחיל לעשות קידום אתרים זול בכל הפלטפורמות הדיגיטליות.

ההמלצה הרווחת היא לעשות זאת בעבודה יחד עם משרד פרסום איכותי ומקצועי, שיודע כיצד להגדיר ולאפיין היטב את הצרכים של קהלי היעד שלכם ועל ידי כך, לבסס תוכנית חכמה לקידום האתר שלכם בכל פן דיגיטלי קיים.

איך קידום אתר עובד?

קידום אתרים הוא תהליך מעמיק וחיוני שחשוב ללמוד בשבילו כדי להבין איך לעשות אותו על הצד הטוב ביותר.

חשוב להכיר את אופן העבודה עם גוגל ולבסס אתר שגם פונה אל הצרכים שלו וגם פונה אל הצרכים של קהלי היעד, כך שיתפוס להם את העין ויעודד אותם להמשיך ולפנות אל האתר על בסיס קבוע בין אם זה לקבלת מידע ובין אם זה פשוט כדי להסתכל על מוצרים ולהחליט אם לקנות אותם היום או בפעם אחרת.

בכדי לעשות קידום אתרים טוב, חשוב לבצע מחקר מילים וביטויי מפתח מעמיק.

מחקר ביטויים ומילות מפתח מעמיק מטרתו לאתר את כל הביטויים שאנשים משתמשים בהם כשהם מחפשים שירותים ומוצרים שרלוונטיים עבורם ואתם מספקים.

ככל שאתם מוצאים מילים וביטויים איכותיים יותר, כך גדלים הסיכויים שהלקוחות יגיעו אליכם ואתם תזכרו בהזדמנות לכבוש את לבם.

קידום אתרים יכול להתבצע גם דרך קידום ממומן.

קידום ממומן משמעותו פרסום הלינק לאתר בתשלום כפרסומת באתרים שבהם קהלי היעד שלכם מבלים, בראש רשימת החיפוש כפרסומת המופיעה בהתאם למילים וביטויי מפתח רלוונטיים ואף בקמפיינים ברשתות החברתיות, שיש לחבר אליהם תמונה או סרטון יפים ומלל מושך, שיעודדו את הלקוחות להכיר אתכם וגם לבקר באתר שלכם.

התנהלות משרדית לקידום האתר בצורה חכמה

חשוב להבין שקידום אתרים מכוון לכך שבסופו של יום הלקוחות ירכשו מכם שירותים ומוצרים.

נכון, הם יכולים לעשות זאת גם דרך אתר האינטרנט, אך פעמים רבות הם מעוניינים להגיע לחנות שלכם ולהתרשם מכם פיזית.

במצב זה, כדאי ואף מומלץ שיקבלו אותם נותני שירות איכותיים, המוכנים לספק חוויית קנייה כיפית ומרשימה.

קידום אתרים איכותי מצריך משרד איכותי שיודע כיצד להתנהל כיאות.

לשם כך, חשוב להקפיד ולהתנהל נכונה עם העובדים ולהעניק להם את כל שהם זקוקים לו כדי לבצע את עבודתם נאמנה.

זכרו, העובדים הם הפנים של העסק שלכם.

הכול מתחיל עם ציוד משרדי לעסקים שעוזר לעובדים להצליח ולבצע את המטלות שלהם ביעילות וללא קושי, ולעשות זאת תוך שימוש בכל הציוד לו הם צריכים בין אם מחשבים ומדפסות או לוח מחיק ועד לעטים, שדכנים ומהדקים.

כאשר העובדים מגיעים לעבודה ומעדכנים שעון נוכחות חשוב שיעשו זאת עם חיוך, ויעניקו את מיטב השירות הטוב והאדיב ביותר לכל לקוח.

חשוב להבין שחוויית קנייה היא זו שמשלימה את תהליך קידום אתרים מאחר והקידום עצמו מביא את הלקוחות אל החנות או המשרד וחוויית הקנייה משכנעת אותם לבצע את הרכישה פיזית.

קידום אתרים מהווה תהליך קריטי לכל חברה שמעריכה את עצמה ומעוניינת להפוך מעסק שגרתי למותג מרשים שתופס את העין.

בכדי לבצע קידום אתרים איכותי, ראשית חשוב לבצע אפיון מעמיד המגדיר את קהלי היעד של העסק, המשימה והחזון שלו לעתיד.

לאחר מכן, יש לבצע קידום אתרים הן אורגני בגוגל ובאתר עצמו, באמצעות ביצוע של מחקר מילות מפתח וביטויים מעמיק ובאמצעות קידום אתרים ממומן שכולל בין היתר את פרסום האתר דרך פרסומות באתרים רלוונטיים, פרסום האתר בראש שרשרת החיפוש של גוגל ובקמפיינים ברשתות החברתיות.

בכדי להבטיח את ההצלחה של הפעילות השיווקית, יש לוודא כי גם הפעילות המכירתית המשלימה שלכם עומדת בעינה.

בכדי לעשות זאת, כדאי ואף מומלץ להגדיר את חוויית הקנייה שהייתם רוצים שהלקוחות שלכם יקבלו ולפנק את העובדים ולספק להם ציוד משרדי לעסקים שיוכלו להשתמש בו במידת הצורך בקלות, בכדי להפוך את חוויית העבודה שלהם לנעימה יותר ועל ידי כך גם את היכולת שלהם להעניק שירות עם חיוך שמביא לתוצאות למושחזת יותר.

מחיר קידום אתר – אז כמה עולה לקדם את האתר?

יש המעריכים את כמות שעות העבודה הצפויות, יש מקדמי אתרים שיאמרו כי הם ישקיעו X מאמרים X החלפות קישורים ו X שעות עבודה, האמת? אין כלל אצבע למחירים עבור קידום אורגני בגוגל וזה כל היופי, כי בקידום אתרים תוכלו למדוד את מקדם האתר ע"פ תוצאות, מה שלא לטובתכם הוא הפקטור של הזמן, תוכלו למדוד את התוצאות בחלק מהמקרים אחרי חצי שנה ובחלק האחר גם אחרי שנה וחצי, תלוי אלו ביטויים מקדמים, מה רמת התחרות ומאיזה תשתית החברה שתקדם אתם תתחיל.

בהנחה ומדובר באתר בסיסי, אתר תדמית יש מחיר X ומינימום שעות עבודה שידרשו לפרויקט בחודש ובמידה ומדובר באתר תדמית בתחום לא תחרותי השיכול יהיה ע"פ כמות מאמרים או שעות עבודה וכן הלאה, בטבלה הבא הכנסנו שיכולים ומחירים ע"פ הכללים שציינו בפניכם, המחיר אינו סופי אך כנראה שמשקף באופן יחסי את השיכולים של מקדמי אתרים.

כמות ביטויים מחיר לביטוי סך הכל עסקה (תשלום חודשי) כתיבת תוכן (הערכה) בחודש שעות עבודה (הערכה בלבד)
8 ₪330 ₪2,640 4 8
9 ₪320 ₪2,880 4 9
10 ₪300 ₪3,000 4 10
15 ₪250 ₪3,750 4 15
20 ₪220 ₪4,400 6 20
25 ₪200 ₪5,000 8 25
100 ₪100 ₪10,000 10 50

מחירון זה הינו הערכה בלבד וישנם פרמטרים שלא נכללים ויכולים להוזיל משמעותית את הערכת המחיר כגון מצב האתר, תחרות הביטויים ותיאום הציפיות מול הלקוח.

חדשות נוספות
ניווט מהיר
רוצה לכתוב מאמרים מקצועיים?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
אנשים מחייכים בניית אתר